Rekolekcje Krzeszowice

W dniach 23 i 24 marca, w domu rekolekcyjnym w Krzeszowicach

odbyły się

rekolekcje Wolontariatu św. Eliasza

"Miłość Ojca jest większa niż nasze grzechy".Rekolekcje zostały przygotowane i poprowadzone przez o. Stanisława Wysockiego, opiekuna Wolontariatu.

Tematem przewodnim konferencji były trzy Przypowieści:

Przypowieść o zagubionej owcy, Przypowieść o zagubionej drachmie oraz Przypowieść o synu marnotrawnym - przesłanie o miłości Ojca, która jest większa niż nasze grzechy.


Był to czas, kiedy każdy z uczestników mógł się wyciszyć, zatrzymać, zostawić na chwilę problemy, zostać sam tylko z sobą - do czego zachęcał o. Stanisław. 


Muzyka ma wielką moc - obecność i wspólna modlitwa z wspaniałymi muzykami pozwoliła nam jeszcze bardziej "poczuć" niezwykłość wspólnie spędzonych chwil i za to serdecznie dziękujemy Panu Stefanowi Błaszczyńskiemu, Państwu Marii i Tadeuszowi Kostka oraz Państwu Wioli i Markowi Dymanus.


Nie mogliśmy, nie udać się do Czernej.  Klasztor p.w.  św. Eliasza proroka, źródło proroka Eliasza, obraz Matki Bożej Szkaplerznej oraz Droga Krzyżowa.
Mogliśmy także wspólnie świętować urodziny o. Stanisława. Jeszcze raz życzymy solenizantowi dużo zdrowia, radości oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień :)